אולם התצוגה שלנו - פלורנטין
אולם התצוגה שלנו - פלורנטין
אולם התצוגה שלנו - פלורנטין
אולם התצוגה שלנו - פלורנטין
אולם התצוגה שלנו - פלורנטין
אולם התצוגה שלנו - פלורנטין
אולם התצוגה שלנו - פלורנטין
אולם התצוגה שלנו - פלורנטין
אולם התצוגה שלנו - פלורנטין
אולם התצוגה שלנו - פלורנטין
הקודם
הבא

קצת עלינו

אולם התצוגה המעוצב של חברת "דקו רום" נמצא באחד הרחובות הססגוניים של שכונת פלורנטין. הוא מוקף באווירה האורבנית של השכונה, המהווה רקע לחלל מעוצב בו שוכנות אלפי קולקציות ייחודיות של טפטים, תמונות דיגיטליות, בדי ווילונות וריפוד, מפות, מצעים ועוד מגוון מוצרים להלבשת הבית.

העסק משפחתי, בייסודו של קובי רום, נסמך על 35 שנות ניסיון בתחום העיצוב והטקסטיל, וחורט על דגלו מקצועיות ואיכות שמשולבות בשירות אישי צמוד בפרוייקטים פרטיים, מסחריים, או בתי מלון.

הצוות המקצועי שלנו מלווה כל לקוח בבחירות העיצוביות, כמו גם נותן פתרונות יצירתיים לאתגרים שנובעים מתנאי השטח. מדובר בתהליך שבתחילתו הלקוח נחשף למבחר מרהיב ואיכותי של בדים וטפטים בסגנונות, טקסטורות וצבעים שונים, במטרה להתאים לכל חלל את המוצר המדוייק לו, שישדרג אותו וישאיר בו חותם.

בכל פרוייקט אנו מקפידים על שלמות, ובין אם מדובר בבדים טבעיים, הדפסים צבעוניים או רקמות משי עשירות, אנו בוחרים בפינצטה את הבדים האיכותיים ביותר שמיועדים עבור תפירה עילית.

בנוסף ללקוחות פרטיים, אנו עובדים בצמוד לאדריכלים ומעצבים מהשמות המובילים בעולם העיצוב הישראלי, ובזכות שיתוף פעולה הרמוני אנו מגיעים לתוצאות מרהיבות עבור הבתים היפים בארץ.

דקו רום נבחרה על ידי מיטב בתי העיצוב המובילים בעולם בתחום הווילונות, הטפטים והלבשת הבית, לייצגם בישראל באופן בלעדי, וניתן למצוא אצלינו שמות אקסקלוסיביים כדוגמת CASADECO | CASAMANCE | ALDECO | ECO | BORAS | COLE & SON | MR. PERSWALLL | LIBECO | HARLEQUIN | SANDERSON | ZOFFANY | SCION |.

שימרו על קשר
קשת רחבה של פרוייקטים

פרוייקטים פרטיים, מסחריים ובתי מלון מופיעים בפורטפוליו שלנו, שמורכב מחללים מעוצבים בהתאמה אישית ובהקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. לבתי מלון יש לנו מומחה שמוקדש כולו לפרוייקט, ומייצר כל טקסטיל בעיצוב אישי ולפי דרישות פרקטיות לחדרי המלון ולשטחים הציבוריים. בפרוייקטים פרטיים אנחנו עובדים עם לקוחות או מול מעצבים ואדריכלים, ומספקים מגוון סגנונות עיצוב, כמו גם מיישמים פתרונות לבעיות בשטח. בפרוייקטים מסחריים אנחנו מעורבים בעיצוב משרדים, חנויות ואולמות תצוגה ועובדים במקצועיות הנדרשת בכל הנוגע לתקנים וזמני אספקה.

ONE STOP SHOP A-Z

כל תהליך עיצוב מורכב ממספר שלבים אשר בכל אחד מהם אנחנו מלווים את הלקוח, כדי ליצור בסופו חלל הרמוני ומושלם עבורו. תחילת הדרך היא בייעוץ שנעשה באולם התצוגה, מול אינספור דוגמאות של טקסטיל וטפטים. לאחר מכן מתקיימת פגישה בשטח עבור מדידות לביצוע והתאמות גוונים סופיים, ובהמשך תפירת עילית בבית המלאכה שלנו ותיאום התקנה. גם בהמשך אנחנו ממשיכים ללוות את הלקוח תוך מתן הקשבה לצרכיו ובמתן שירותים עתידיים שנדרשים עבור המוצר שרכש.

ייעוץ אישי ממעצבת פנים

הלבשת הבית עומדת במרכז העיסוק שלנו ומוקדשת לה קשת המוצרים הרחבה שיש לנו כגון וילונות, כריות, כיסויי מיטה, אהילים וכל אלמנט שמייפה את החלל ומשדרג אותו. מדובר במרכיב נכבד וחשוב של עיצוב הפנים ולכן צוות העובדים שלנו כולל גם מעצבת פנים מוסמכת, בעלת התמחות בטקסטיל על כל גווניו ורבדיו. בזכות טעם טוב, כשרון וניסיון, המעצבת יודעת להתאים את הטקסטיל לסגנון הבית ולייצר עבורו סטיילינג מדוייק, כמו גם לתת פתרונות היקפים לבעיות שנגזרות מתנאי השטח.

טבעי זה בטבע שלנו

בדים טבעיים מהווים חלק גדול ובלתי נפרד מהייבוא שלנו: פשתן, כותנה ואפילו משי הינם רק חלק ממלאי עצום ומגוון שעומד לבחירת לקוחותינו בכל רגע נתון. עובדה זו היא נגזרת של ה"אני המאמין" שלנו שמקפיד לשים דגש על בחירת חומרים טבעיים שבזכות התערבות חיצונית מועטה נאמנים לצורתם המקורית, כך שבמוצר הסופי נשאר המראה הנקי והטבעי של החומר ונשמרת התחושה האותנטית שלו.

מפת התמצאות - אולם התצוגה
אולם התצוגה,פלורנטין תל אביב
מפת התמצאות - משרדים ומחסנים